Hakkımızda

Kalite yönetim sistemi gereklerinden ödün vermeyen,zamanın gerektirdiği gibi teknolojik yeniliklere duyarlı, müşteri odaklı, kaynaklarını koruyan ve geliştiren, şeffaf yönetim anlayışı, dinamik ve yetkin kadrosunun özverili çalışmaları ile sahip olduğu kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirerek ulusal platformda sektörün her dalında hizmet vermek amacı ile sizlere en iyisini ulaştırmak, endüstriyel temizlik malzemeleri, kimyasalları, kağıt grupları ve gıda ürünleri satış alanında en başarılı ve en iyi şirketlerden birisi olmak en önemli ve öncelikli hedefimizdir.
Ülke ekonomisine en büyük getiriyi sağlamak. Müşterilerine ise vermiş olduğu hizmet kalitesinin hazzını yaşatmak, fayda üretmeyi temel alan prensiple haraket ederek ideal olanı ideali isteyenle buluşturan ülke, toplum, müşteri ve çalışanlarımız için değer yaratma çabasını ilke edinen bir kuruluş olmak.
Kalite anlayışımızın yalnızca ticaret faaliyetlerimizde değil, yönetim, çalışanlar ve bütünleriyle şirketin kültürün de var olduğuna inanırız. Kalite anlayışımızın tüm çalışanlarımız tarafından yaşam modeli olarak benimsenmesini hedefleriz.
 Ürüngör.com  Çetsa Ambalaj tescilli markasıdır.
( KIZIMIN LOGO ÇALIŞMASI )


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.